Appartamento Lago De Vetro

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Appartamento Lago De Vetro van 80 m^2 is op 7-km afstand van Parque de las Palapas gelegen en biedt een wellnesscentrum. Dit appartement is uitgerust met een buitenzwembad, waardoor gasten een nog aangenamere ambiance ervaren.

De accommodatie heeft een balkon en een terras, voorzien van een TV, airconditioning voor een aangenamer verblijf. Appartamento Lago De Vetro is ook ingericht met een bank. Het 2-badkamer appartement bestaat uit 2 slaapkamers. Deze accommodatie biedt 2 badkamers aan. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

Gasten kunnen hun plezier maximaliseren door deel te nemen aan fitnesslessen tijdens hun verblijf in dit appartement.

Het appartement is uitgerust met een complete keuken met een magnetron en keukengerei. De accommodatie bevindt zich in de buurt van Ipanema, het is een goede eetgelegenheid.

Stadion Andres Quintana Roo is bereikbaar binnen 4 km. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Cancun, 20 km van het 2-slaapkamer appartement in Cancún.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Appartamento Lago De Vetro Cancún
Resorts Lagoon
Mobiele prijsaanbieding

Resorts Lagoon

5.0
Behoorlijk 0 beoordelingen
4 m van de accommodatie
USD 129 USD 116
per nacht
Amor Al Descanso
Mobiele prijsaanbieding

Amor Al Descanso

7.0
Goed 4 beoordelingen
7 m van de accommodatie
Departamento En Dreams Lagoons, Renta De Autos, Tours Y Mas
Mobiele prijsaanbieding

Departamento En Dreams Lagoons, Renta De Autos, Tours Y Mas

34 m van de accommodatie
USD 92 USD 83
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Cancún International
    19 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Internet toegang
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • 🕌
      Wat zijn de populairste toeristische attracties in de buurt van Appartamento Lago De Vetro hotel?
      U kunt Parque Urbano Kabah bezoeken, gelegen op 4 km van Appartamento Lago De Vetro hotel of het Cancun Culture Center bereikbaar binnen 7 km.
    • Is de luchthaven dichtbij 4-sterren Appartamento Lago De Vetro hotel?
      4-sterren Appartamento Lago De Vetro hotel ligt binnen 20 km van de luchthaven Cancun en kan worden bereikt met 25-minuten rijden.
    • 🍹
      Zijn er leuke restaurants in de buurt van Appartamento Lago De Vetro hotel?
      Restaurants in de buurt van Appartamento Lago De Vetro hotel zijn onder andere Sushisimo (vrij dicht bij de accommodatie) beroemd om de gerechten van Japanse keuken en Ipanema (500 m) met Braziliaanse gerechten.
    • Heeft 4-sterren Appartamento Lago De Vetro hotel een zwembad?
      Ja, 4-sterren Appartamento Lago De Vetro hotel heeft een zwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Cancún International
    19 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Appartamento Lago De Vetro Cancún

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten